Яскрава квіткова композиція - шедевр творчості та результат натхнення майстерних фітодизайнерів компанії Flower Box, майстерно втілили в реальність креативні ідеї. Використовуючи для основи свіжі бутони з бархатистими пелюстками, французькими десертами з ніжними наповнювачами, соковитими ягодами, флористи створили оригінальні букети - квіти в коробці, прикрашені декором. Кожна з композицій гідна захоплення і гарна по-своєму, радує погляд природною красою і гармонійністю складових елементів.

Переваги квітів в коробках

Створення художнього шедевру з квітів та кондитерських виробів для будь-якого святкування чи юбілею

підвладно флористам компанії.

У колекції завжди можна знайти подарунок на день народження, весілля, романтичне побачення, новосілля та інші святкові заходи. Для кожного випадку підбираються квіти в коробках певного виду.

Композиція складається в декількох варіантах. Вона витримується в одній колірній гамі, але з використанням різних відтінків, більш слабких або, навпаки, насичених. На противагу їй оформляються квіти в коробочці з контрастними елементами. На тлі білих хризантем яскраво виділяються пурпурні троянди з бархатистими пелюстками і зеленими макарунами.

Романтично виглядають квіти в капелюшних коробках - рожеві гербери з малиновими хризантемами і синіми ягодами чорниці. Завершальним штрихом в оформленні подарунка слугують витончені мережива і атласні стрічки.

 

 

 

Замовлення квітів в компанії Flower Box - пріоритетний вибір.

Ми вміємо не тільки красиво і якісно складати вражаючі квіткові композиції, а й оперативно доставляти їх жителям Києва, Харкова та Сєвєродонецька. В результаті шикарна коробка з квітами і солодощами в найвідповідальніший момент вручається винуватцю свята. Нерідко вона доповнюється декоративними фігурками - мініатюрними символами свята, з нагоди якого підноситься подарунок. У колекції можна вибрати і купити макаруни різних відтінків і смаку.

Flower Box ©