Квіти в коробці від Flower Box

Моделювання квіткових композицій в фітодізайнерском виконанні і доставка їх до місця призначення – сфера діяльності компанії Flower Box. У нашій творчії студії кожен флорист має почуття прекрасного, креативним мисленням і стратегією просування неординарних ідей. Завдяки таким якостям нам підвладне створення шедеврів, в яких майстерно поєднуються квіти та солодощі, гармонійно доповнюючи один одного.

 

Колекція подарунків і презентів

Ювілей або день народження, романтичне побачення або сімейне свято – до торжества за будь-що ми готові створити оригінальний витвір, здатне затьмарити царський подарунок. Свіжі квіти в коробці в стильному оформленні представлені в каталозі нашого інтернет-магазину, де буйство яскравих фарб майстерно згладжується пастельними відтінками.

 

У шикарній колекції елегантністю виділяються квіти в шляпной коробці, декоровані атласними стрічками і мереживами. Серед них є композиції з білих троянд і лілій, строкатих альстромерій декількох відтінків і традиційних рожевих букетів в модному обрамленні. Божественний дух романтики віє від коробки з квітами у вигляді сердечка. У ній гармонійно поєднуються французькі маракуни, казкові гербери з хризантемами і ягоди чорниці.

Особливості нашої доставки

Точність виконання кожної заявки закладений в етичному кодексі Flower Box, для якої високий сервіс обслуговування вважається обов’язковою нормою роботи з покупцями. При складанні композиції ми враховуємо всі нюанси, щоб коробка з квітами стала ідеальним втіленням всіх побажань замовника. Кур’єрська служба виконує доручену їй місію на професійному рівні, що гарантує доставку ексклюзивного подарунка в намічений термін за вказаною адресою.

 

Перед тим як купити квіти в коробці ми пропонуємо ще раз зазирнути в каталог, оскільки наші майстри постійно працюють над досконалістю композицій і оновлюють зразки в колекції. Нові віяння флористичної моди не обходять нас стороною, тому ми завжди в тренді і можемо надати нашим клієнтам найкращі творіння квіткового мистецтва.