Квіти - це красивий і зворушливий подарунок, який завжди доречний. Всі звикли дарувати їх у вигляді букета або, на крайній випадок, в кашпо. Але, салон флористики «Flower Box» пропонує зовсім інше, набагато більш стильне і оригінальне рішення - свіжі квіти в коробках! З одного боку, це дуже ефектно, а з іншого ще і практично. Такі квіти простоять не менше двох тижнів, завдяки флористичній губці та найголовніше до них можна прикласти маленький солодкий сюрприз.

Розміри та форми коробок з квітами

Вартість ароматного квіткового подарунка залежить від розміру коробки та внутрішнього наповнення. Салон флористики «Flower Box» пропонує замовити квіти в коробці прямокутної, квадратної, круглої або складної форми у вигляді сердечка. Всі вони виконуються з високоякісного дизайнерського картону в яскравих кольорах. До кожного подарунка додається опис для зручності вибору клієнтів.

В яких розмірах може виконуватися коробка з квітами:

  • XS – 16х17х6 см або 18х10х7 см;
  • – 19х19х9 см або 24х16х9 см
  • – 24х24х11 см, 27х20х8 см або 30х28х8 см;
  • – 26х26х11 см або 31х22х10 см;
  • XL – 35х26х13 см.

 

В окрему категорію слід віднести квіти в капелюшних коробках, висотою від 21 до 27 см і діаметром близько 24-25 см. Вони додатково обв'язуються стрічками і будуть красиво виглядати на підвіконні, туалетному столику або іншому видному місці.

Чим можна наповнити ароматний подарунок?

У створенні флористичних композицій майстра «Flower Box» використовують виключно свіжі рослини найрізноманітніших видів. Кожен подарунок витриманий в певній колірній палітрі, що робить його по-справжньому стильним. Можна вибрати квіти в коробочці коралових, червоних, пурпурних або кремових відтінків. Є варіанти в кольорі шартрез і у вигляді різнобарвного асорті.

 

Смачні доповнення до квітів

Чи можна зробити квітковий подарунок ще краще? Так, якщо його доповнити смачними солодощами! Компанія «Flower Box» пропонує до ароматного презенту купити макаруни, капкейкі, цукерки, ягоди. Це буде несподіваний приємний сюрприз для вашої близької людини! Наповнення подарунка цілком залежить від побажань клієнта. Салон флористики «Flower Box» створює ексклюзивні подарунки з квітами, які дарують море позитивних емоцій.

Flower Box ©