Багатьом ще не доводилося чути про таке нововведення у флористиці як квіти в коробці. Здивувати близьку людину, другу половинку або колегу стає все складніше, а квіткові компліменти завжди вважалися кращим подарунком. У нашому квітковому бутику ви знайдете кращі шедеври, зроблені руками майстрів Flower Box - яскраві, незвичайні, свіжі.

 

Чому варто вибрати квіти в коробках?

Такий подарунок виглядає елітно і креативно. У порівнянні з аналогами, піднесеними в паперовій або поліетиленовою обгортці, коробка з квітами виглядає приголомшливо. Переваги такого шедевра флористики очевидні:

  • стебла квітів підживлює спеціальна губка;
  • шикарні квіти виглядають презентабельно;
  • квіти в коробках радують свіжістю до двох тижнів.

Навіть якщо ви вручите дивовижний сюрприз в ресторані або парку, букет залишиться неушкодженим, а квіти не втратять свіжості. Поєднуючи різні форми і розміри коробок і створюючи неповторні квіткові композиції, можна отримати чудовий букет.

 

Квіти в коробках від Flower Box - кращий вибір

Дизайнери компанії прекрасно знайомі з мовою квітів, поетом автентичний букет можна створити для будь-якого випадку. Замовити квіти в коробочці швидко і вигідно можна в Києві та Сєверодонецьку. Основними перевагами співпраці з Flower Box є:

  • Ексклюзивний дизайн квіткових букетів;
  • Використання найсвіжіших квітів;
  • Швидка і термінова доставка;
  • Доступна вартість флористичних подарунків.

 

Вибираючи розкішний подарунок у вигляді квітів у коробці, ви не просто подаруйте блаженство винуватцю свята, але і підкреслите свій вишуканий смак. Талановиті флористи зберуть коробку на ваш смак і фінансовим можливостям, так щоб подарунок обов'язково сподобався. Комбінуючи квіти з прикрасами, ягодами і солодощами, можна отримати чудовий і неповторний шедевр.

Flower Box ©