Живі квіти - атрибут багатьох заходів та пам'ятних дат. Останнім часом покупці переходять від стандартних букетів або кошиків з рослинами на незвичайні і оригінальні варіанти - подарункові квіти в коробці.

Варіанти оформлення квітів в коробці

Дана новинка набирає все більшої популярності. Серед піднесених квітів можуть бути, наприклад, троянди, які акуратно покладені в елегантну коробку, при цьому композиція перев'язується стрічками і прикрашається бантом, або будь-які інші рослини в поєднанні з солодощами всередині - макарунами.

Сама коробка з квітами здатна набувати різних форм: овал, серце, прямокутник, квадрат, коло і більш складні конфігурації. Для створення упаковок використовується різний матеріал: це може бути картон, дерево і навіть алюміній. Всі деталі, як правило, уточнюються у флориста, але будьте впевнені, люди, яким призначені квіти в коробочці будуть задоволені подарунком.

Ще одним оригінальним подарунковим варіантом можуть стати квіти в капелюшних коробках. Квіти в капелюшних коробках - це ново, нестандартно, незвично і цікаво. На вигляд - це кумедна річ, коріння походження якої ростуть з тих часів, коли на піку моди знаходилися вишукані головні убори, здатні вразити оточуючих своєю фантастичністю, величиною, вигадливістю. Сама по собі коробка забезпечувала збереження капелюшки, але з приходом креативних дизайнерів-флористів, даний предмет зазнав цікаві зміни. Тепер капелюшні коробки декорують всілякими дрібницями: м'якими іграшками, стрічками, мереживами, обтягують тканинами і шкірою, обшивають натуральними каменями і стразами, вкладають подарунки та привітання.

 

Де купити оригінальні квіти в коробці?

Купити макаруни або просто квіти в коробках дуже просто і вигідно. Перш за все, вас чекає безліч переваг, серед яких варто відзначити:

  • зручний спосіб транспортування;
  • відпадають думки про зберігання у вазі;
  • квіти не вимагають спеціального догляду;
  • збереження на тривалий час (коробка перешкоджає надмірному випаровуванню вологи);
  • оригінальний і ефектний спосіб піднести квіти в подарунок.

Вигода від даного виду вручення просто неоціненна. Тому така тенденція стає все більш актуальною в сучасній флористиці, особливо в елітній. У нашому магазині вас чекає якісний сервіс і відмінний вибір кольорів. Ми організуємо швидку доставку в Київ, Сєвєродонецьк або будь-яку іншу точку на карті нашої країни.

Flower Box ©