Сьогодні квіти у коробці з макарунами стали чи не найпопулярнішим подарунком на свята. Але звідки ж пішла мода на подібне оформлення флористичних подарунків, і хто першим вирішив, що коробки та квіти – це безпрограшна комбінація?

Чи дійсно справа у капелюсі?

Все дійсно почалося саме з капелюхів, а точніше – з тари, у яку їх упаковували. Перші коробки з'явилися ще у XV столітті, якраз тоді, коли великою популярністю почали користуватися помпезні жіночі головні убори з пір'ям, сітками, стразами та іншими прикрасами. Щоб зберігати їх первісну форму потрібна була містка коробка, яка захистила б дорогу тканину і декор від пошкодження.

Перші коробки шилися з натуральної шкіри, були важкими і громіздкими, використовувалися тільки для капелюхів. Це змінилося з появою картону у XVIII столітті. Ближче до сучасності, за два століття, виробництво картонних коробок стало настільки дешевим і доступним, що їх почали використовувати не тільки як спосіб перевезення товарів та вантажів, а й як декор. Так вперше заговорили про букети у коробці.

Достовірної згадки про те, хто був першим винахідником такого флористичного оформлення, не збереглося. Вважається, що багато флористів та майстрів, що працювали у XX столітті, приблизно в однаковий час почали використовувати коробки як заміну паперу для оформлення букетів.

Найвідоміші квіти у коробці: історія одного подарунка

Про популярність квітів у коробці складають легенди, і одна з них залишилася в історії як найбільш романтична. Йдеться про любовну історію між відомим драматургом Бернардом Шоу і молодою актрисою Стеллою Кемпбелл. Одного разу Шоу, захопившись талантом і красою дівчини, відправив їй величезну коробку з квітами і запискою. Саме з цього подарунка почався їх роман, який привів дівчину на роль квіткарки у п'єсі «Пігмаліон».

Через роки після смерті обох закоханих, у будинку актриси була знайдена та сама коробка, в якій Шоу дарував їй букет. Її родичі, які зняли кришку, знайшли всередині безліч паперових листів, кожен з яких був написаний Бернардом для Стелли. Після того, як історія стала суспільним надбанням, у світі стався флористичний бум, а доставка квітів у коробці набула шаленої популярності.

Сьогодні ж для створення оригінального букета використовують не тільки капелюшні, але подарункові варіанти коробок. Крім очевидної зручності зберігання і транспортування, коробки стали популярними ще й тому, що їх зовнішній вигляд дозволяє зберегти тару і використовувати її для зберігання різних дрібниць. Тому сьогодні коробки мають безліч форм – круглі, овальні, квадратні та прямокутні, сердечком та інші.

Не тільки коробки, але й кошики та інші варіанти тари доступні у нашому магазині з оригінальним оформленням від флористів!

Доставка квітів у коробці у Києві від салону Flower Box

Наш флористичний салон пропонує не тільки справжній подарунок з історичними коренями, а й можливість доповнити його смакотою – макарунами, капкейками та іншими ласощами.

Купити квіти у коробці з нами вигідно, адже ми пропонуємо:

  1. Найсмачніші макаруни від кращого кондитера міста Київ;
  2. Тільки свіжі квіти, які перевіряються перед відправкою клієнту;
  3. Великий асортимент солодощів і бутонів на будь-який смак;
  4. Професіоналізм та індивідуальний підхід до оформлення кожної композиції;
  5. Швидку доставку не тільки у місті Київ, а й у Броварах і навіть Україною.

Наша доставка квітів з макарунами пропонує доповнити і без того яскравий подарунок за допомогою привітання. Напишіть власний текст, у прозі або віршами, і ми додамо його до букета у вигляді святкової листівки!